Середа
24.02.2021
20:10
Вхід
Логін:
Пароль:
Прогноз погоди у Вакуленчуку
Наше опитування
Звідки ти?
Всього відповідей: 67

Вакуленчуківська СЗШ

В цій школі, яку ви бачите на фото, розпочинали навчання майбутні офіцери, лікарі, вчителі, актори, юристи, фінансисти, працівники робітничих спеціальностей, доктори та кандидати наук.

Михайленська (Вакуленчуківська) школа була заснована в 1953 році. Під школу було відведено дві кімнати у бараці, працювало два класокомплекти, в яких навчалось 15 учнів 1-4 класів. Восени 1956 року в приміщенні початкової школи було відкрито вечірню середню школу. З 1958 року школа з початкової переростає в семирічну.

Першими директорами були Агафонова Тетяна Миколаївна (1953 – 1959р.), Шимкевич Нінель Петрівна (1959 – 1963р. )

Збільшувалось населення селища, зростав учнівський та педагогічний колективи. Старе приміщення школи вже не могло задовольнити потреб, постало питання будівництва нової школи. Пам’ятним для вихованців, педагогів школи був вересень 1963 року: гостинно розчинила двері нова середня школа з просторими світлими класами, прекрасними спортивним та актовим залами. Середню школу очолив Франовський Михайло Всеволодович, який працював на посаді директора до 1973 року.

У 1965 році різними дорогами пішли в життя перші 11 випускників Михайленської середньої школи. Цей випуск подарував кандидатів технічних наук: Фесенко Наталію, Єфімова Віктора, Анатолія Чехова, офіцерів-полковників: Єровиченкова Юрія, Артемчука Анатолія, Костюкова Вадима, Чертуніна Ігоря, кораблеконструктора Власенка Миколу.

З 1973 по 1980 рік школу очолював Печерога Созонт Іванович.

Із вдячністю згадують випускники школи поради чудового вчителя - Ліпінського Віталія Броніславовича, який працював у школі з 1964 до 2010 року, з яких 19 років (з 1980 до 1999р.) стояв біля керма школи.

З 1999 по 2011 роки директором школи була Тюлюканова Людмила Владиславівна. Нелегкі часи припали на плечі Людмили Владиславівни. Проте труднощі лише згуртували, зміцнили та ще більше об’єднали педагогічний, учнівський і батьківський колективи.

Більше 100 випускників школи стали прекрасними педагогами. Частина з них працює в рідній школі: Фелоненко Н.В. (заступник директора), Жуковська Г.М., Присяжнюк О.В., Радіонова Л.М., Онищук О.В., Оліфер Н.М., Стародубцева Н.П., Семенюк О.М., Пилипчук С.П., Бура А.А.

З нашої школи було випущено 1500 випускників. З них нагороджено золотими та срібними медалями 170 учнів.

З року в рік щодня до школи приходять діти отримувати знання. Щороку приміщення школи ремонтується, змінюється, прикрашається, набуває нового вигляду. В школі проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, свята, концерти. Кожен учень вносить частину своєї праці в дотриманні сучасного вигляду нашої школи. Затишним є приміщення учительської, де проходять педагогічні ради, методичні об'єднання.

Шкільне життя не зупиняється ні на хвилину. Після закінчення уроків діти із задоволенням відвідують спортивні секції, гуртки, факультативи. Про здобутки учнів Вакуленчуківської школи відомо не тільки в районі, а й в області: серед них є призери і переможці спортивних змагань, мистецьких конкурсів, предметних олімпіад.

Куди б не закинула доля учнів школи, всюди вони гордо несуть звання «Випускник Вакуленчуківської школи».

Автор Семенюк Оксана Михайлівна.